Teamviewer Başka Bilgisayara Bağlanma Programı

nternette sizden sürekli yardım isteniyorsa, akrabalarınız ve arkadaşlarınız sürekli sizi evlerine çağırıyorlarsa artık eve gitme derdinden kurtulabilirsiniz. 

Teamviewer programı ile başka bilgisayarlara uzaktan bağlanabilir, kendi bilgisayarınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. 

Teamviewer programının çalışabilmesi için programın hem kendi bilgisayarımıza hemde bağlanılacak bilgisayarlara kurulmuş olması gerekir. 

Kurulum oldukça basittir. Diğer programlar kurulurken herşeyi kabul edip, olumlu cevaplar veriyorsak bu defa da aynısını yapacağız. Burada tek önemli nokta şifre kısmıdır. Bu şifre unutmayacağımız birşey olmalıdır. Çünkü yardım istediğimizde diğer kişilerin bağlanabilmesi için bu şifreyi onlara vermemiz gerekir. 

Teamviewer hack amaçlı kullanılamaz, istediğimiz zaman bağlantı sağlayamayız. Programın diğer bilgisayara bağlabilmesi için her ikisinde de çalışıyor olması gerekir. Sadece bu da bağlanmak için yeterli değildir. Bağlanılacak bilgisayarın id numarasını ve şifresinide bilmemiz gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s